Nejnovější recenze ze sekce Výukové aplikace

Lingea Lexicon 5 Německý právnický slovník

Lingea Lexicon 5 Německý právnický slovník

Ověřený zákazník Booktook.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. října 2012

Zakoupeno v Booktook.cz

• rychlé vyhledávání
  • s vyhledaným slovem se ukáží další možná spojení
  • nejsou zde všechna slova používaná ve smlouvách

Diktáty s piráty

Diktáty s piráty

Ověřený zákazník Game-hall.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. září 2012

Zakoupeno v Game-hall.cz

• děti tobaví jeto učení se zábavou
  • občas se to sekne

velice to doporučuji rodičům dětí pro hravou formu procvičování

Angličtina: 1000 slov za 10 dní + Základy gramatiky za 10 dní

Angličtina: 1000 slov za 10 dní + Základy gramatiky za 10 dní

Přidáno: 14. září 2012

Zakoupeno v POPRON.cz

• skvělá pomůcka při výuce angličtiny

jako doplněk k výuce jazyků je celkem vhodný

Přidáno: 11. září 2012

• Snad jedině rozsah zvukového doprovodu.
  • Naprosto nepoužitelné uživatelské rozhraní pod Windows7. Nezobrazují se scroll bary, zmatené ovládání. V roce 1994 pod Windows 3.11 by to možná byla pecka, ale dnes je to zkrátka tragédie. Syntéza řeči pravděpodobně z Atari 800 = k smíchu.

Děs a hrůza. Ruce pryč. Na Youtube a BBC naleznete spousty kvalitnější angličtiny a zadarmo.

Přidáno: 22. srpna 2012

• promysleny system
  • svoje slovicka s obrazky si muzete ulozit jako videolekci do mobilu, slovicka mam i na plose
  • vyklad gramatiky ve videich - vynikajici !!!
  • konverzacni videa

super pomucka pro toho kdo se uci anglicky

Přidáno: 16. srpna 2012

• mám licenci cca 1 měsíc
  • zatím jsem z toho zmaten,nevím jak udělat aby jsem se mohl z mp4 učit na cestách-což je pro mne nejdůležitější,sedět u pc nemám čas,slibovali když kupuješ a pak je to velmi složité docílit.koupil jsem něco podobného v lidlu za 300 kč,cd,kniha,gramatika a učí se mi z toho velmi dobře,jednoduché,pochopitelné a hlavně mobilní....

ze strachu o kopie udělal výrobce složitý produkt pro lidi co neumí perfektně zacházet s pc,chybí učebnice a logické návody jak produkt používat. je jen pro mladší generaci.

NĚMČINA: 1000 slov za 10 dní + Základy gramatiky za 10 dní

NĚMČINA: 1000 slov za 10 dní + Základy gramatiky za 10 dní

Přidáno: 14. srpna 2012

Zakoupeno v POPRON.cz

• ale jo, pro lepší zapamatování s obrázkama,
  • ale zase musíte na to koukat, neb kontrolní otázky nejsou slovem, ale jen písmem, takže u toho nemůžete nic jiného dělat.

čekala jsem asi víc, neb jsem potřebovala zopakovat pár let z jazykovky.

Chytré dítě - Pro nejmenší - single

Chytré dítě - Pro nejmenší - single

Přidáno: 13. srpna 2012

• Jednoduchá grafika i ovládání, mnoho možností. Mluvenému slovu je dobře rozumět.
  • Když spustíte další zvuk (např. nápovědu) předchozí (např. zvuk úlohy) se nezastaví, takže když necháte dítě klikat, jak se mu zlíbí, občas běží i tři povídání přes sebe.

Pokud váš prcek jeví zájem o počítač, rozhodně to zkuste. Pro trénink koordinace pohybu ruky a myši skvělé.

• Jednoduché ovládání
  • Pěkná cena
  • Graficky velmi povedené

Tuto angličtinu pro děti jsem koupila mé pětileté dceři a jsem naprosto spokojená.
Dcera už ovládá všechny barvy. Nyní se sama učí (spíše je to hra než učení) ovoce a zeleninu. Mohu jen doporučit.

Tell me More Kids Angličtina 1 - 3

Tell me More Kids Angličtina 1 - 3

Ověřený zákazník Jazykový obchod Ověřený zákazník

Přidáno: 12. července 2012

Zakoupeno v Jazykový obchod

• velké množství různých her
  • s programem může pracovat více dětí
  • každá aktivita je ohodnocena, např. výškou květiny
  • srozumitelná angličtina
  • Dětem někdy vadí rady postavičky Kalika. Prý ví, co mají dělat a vždycky to stopnou mezerníkem.

Úžasný program pro děti. Výuka angličtiny nenásilnou formou. Děti ani vlastně neví, že např. hraním ozvučeného anglického pexesa se učí. Je tam toho tolik, že mám pocit, že to nikdy neprojdeme. Velice zábavné je karaoke, celá rodina se předháníme, kdo to zazpívá lépe, tj. koho program ohodnotí vyšší květinou.

LANGMaster Angličtina EXTRA

LANGMaster Angličtina EXTRA

Přidáno: 29. června 2012

• hodne zabavny sitcom
  • slovicka u kazde lekce + fraze
  • aktivity u kazde lekce (ja jsem je skoro nepouzil, ale jsou)
  • velmi dobra srozumitelnost (Britska anglictina)
  • jak psali ostatni, brozurka ke cteni
  • chtelo by to pokracovani :-)

Zkousel jsem hledat jaky sitcom me osobne bude bavit a musim rict, ze jsem u tohoto sitcomu vydrzel od zacatku do konce, musim uznat ze mi vsichni herci byli sympaticky a prislo mi to nekdy hodne vtipne, rozhodne doporucuju pro lidi, kteri uz umi alespon zaklady v anglictine

MS Office 2010 - knihovna 15 výukových kurzů

MS Office 2010 - knihovna 15 výukových kurzů

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. června 2012

Zakoupeno v Alza.cz

• Prima.

Přesto, že používám PC/IT denně několik hodin, velice oceňuji každou další a dobrou možnost vzdělávat se.

LANGMaster Angličtina Zak´s Wordgames

LANGMaster Angličtina Zak´s Wordgames

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 12. června 2012

• Kurz LANGMaster Angličtina Zak's Wordgames je z roku 2001. Tento produkt bez problémů funguje na operačním systému Windows XP do 32 bit. verze.
  • Protože se jedná o 16 bit. aplikaci, tak produkt nefunguje pod Windows 7, 64 bit (týká se to i systému Windows Vista 64 bit a Windows XP 64 bit). Někteří uživatelé používají tento kurz na počítačích s Windows 7 po zapnutí Virtual XP mode.

V současné době tím nejlepším v oblasti multimediální výuky angličtiny pro děti je kurz "Tell me More Kids Angličtina 1 - 3". Pouze ale nejnovější verze na 3x DVD-ROM, která je vhodná i pro operační systém Windows Vista a Windows 7. Tento kurz dokáže děti opravdu zaujmout, protože obsahuje velké množství různých aktivit (videa, ozvučená pexesa, písničky, hlasové křivky pro nácvik správné výslovnosti, vyhodnocení výsledků jednotlivých aktivit, možnost instalace české nebo pouze anglické verze, a mnoho dalšího).

Magická Angličtina EXTRA

Magická Angličtina EXTRA

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 7. června 2012

• Domnívám se, že když se student drží návodu a věnuje se výuce pomocí tohoto kurzu pravidelně každý den, tak by se měl něco naučit.
  • Dovoluji si upozornit, že tento kurz může připadat úplným začátečníkům složitý. Domnívám se ale, že to je dobře, že se v tomto kurzu neučí gramatika, ale slyšíte rovnou angličtinu takovou, jak se běžně používá. Tento výukový program respektuje způsob, jakým se malé děti učí mateřský jazyk, tj. nejdříve porozumí slyšenému slovu, až pak přichází na řadu mluvení.

Nová verze Magické angličtiny s názvem "Magická angličtina EXTRA" obsahuje kromě učebnice také 9 audio CD pouze s anglickými nahrávkami.

Magická angličtina EXTRA má propracovanou metodu zapamatování si anglických výrazů, např. stejný text slyšíte nejen různým hlasem s různým přízvukem, ale také s různou hlasitostí, zvukem na pozadí, a navíc v učebnici je i nejen přesný překlad, ale i doslovný. Při výuce je vhodné používat učebnici, protože nahrávky jsou pouze anglické.

Lingea Lexicon 5 Německý velký slovník

Lingea Lexicon 5 Německý velký slovník

Ověřený zákazník MegaKnihy.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. června 2012

Zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Rozsah
  • Intuitivnost ovládání
  • problémy s koinstalací jiných slovníků stejné řady na některých PC

Velmi dobrý slovník pro stuium cizího jazyka. Všechny výhody velkého knižního slovníku a moderní technologie.

Přidáno: 1. června 2012

• přívětvivé prostředí
  • rychle se v tom učí
  • slovíčka na cestu MP3
  • jen neuspořádanost podle lekcí od nuly až x

Mám s tímto programem výborné zkušenosti. Nechybí tu anglická konverzace, gramatika a spoustu dalších věcí. Nejlepší je, když to kombinujete s rozhovorem s anglicky rodilými mluvčími. Na začátku nebudete vědět, jak se program ovládá, pomohla mně k tomu nápověda. U slovíček můžete spustit hlasovou výslovnost a nastavit tempo.

Celá animovaná chemie

Celá animovaná chemie

Přidáno: 20. dubna 2012

Zakoupeno v POPRON.cz

Příliš stručná, pro středoškoláka nevyhovující.

Celá animovaná fyzika

Celá animovaná fyzika

Přidáno: 20. dubna 2012

Zakoupeno v POPRON.cz

Příliš stručná, pro středoškoláka nevyhovující.

Přidáno: 6. dubna 2012

(naposledy upraveno 12. dubna 2012)

• promyšlený systém výuky
  • vysvětlení gramatiky ve videích
  • spousta funkcí, ještě jsem ani vše neobjevil
  • je potřeba se s programem sžít; umí toho strašně moc ale musí se to pochopit

Mám několik jiných DVD, učím se i z internetu, Landi má ale mnohem promyšlěnější systém.

Přidáno: 4. dubna 2012

(naposledy upraveno 6. dubna 2012)

• videa která vysvětlují názorně gramatiku v češtině
  • Nelíbí se mi systém licencí.

V obchodě: ls.cz (Language shop) mají uvedeno:
"Landi 11 je často používán celou rodinou a je možno jej nainstalovat na 3 počítače v rámci jedné domácnosti." Ale pozor, pak když vyměníte počítače, musíte znovu koupit licenci.
Nevěřte prodejci Language shop u tohoto produktu, že v případě výměny počítače nebo přeinstalování obdržíte nová licenční resp. aktivační čísla samozřejmě zdarma od výrobce.
Produkt nedoporučuji - budu reklamovat, ale hned jak vylepší systém licencí, program od Landi pořídím určitě znovu.

Zobrazuji 241 - 260 ze 333 recenzí 1...11 12 [ 13 ] 14 15...17