Nejnovější recenze ze sekce Výukové aplikace

Celá animovaná chemie

Celá animovaná chemie

Ověřený zákazník Luxor.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. prosince 2014

Zakoupeno v Luxor.cz

• základy celkem přehledné
  • občas se hodí animace
  • jsou to pouze základy, čekala jsem trochu víc

Píše se zde, že je produkt určen jak pro základní a střední školy, tak pro maturanty, proto jsem si zboží zakoupila. Jenže jsem zjistila, že pro maturanty je to z 90% nevhodné, jelikož zde jsou především věci, které už dávno musíme znát a není zde skoro žádné rozšíření informací. Na druhou stranu především u organiky jsou zde docela dobré animace, samozřejmě musíme brát ohled na rok vydání tohoto CD, takže grafika není nejmodernější, ale to si myslím, že nevadí. Určitě bych CD doporučila studentům, kteří s chemií ve škole začínají a zajímá je chemie, jelikož oni se zde mohou dozvědět sice základní, ale pro ně vlastně informace rozšiřující jejich rozhled do budoucího studia chemie.

Zkroťte svou klávesnici deseti prsty

Zkroťte svou klávesnici deseti prsty

Ověřený zákazník KNIHCENTRUM.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 15. prosince 2014

Zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

Super naučila jsem se psát všemi deseti.

Přidáno: 12. prosince 2014

• výuka slovíček pomocí obrázků,které lze dát na plochu nebo spořič obrazovky
  • za hodně peněz málo muziky.

Pokud porovnám stránky help for english,které jsou na internetu zdarma a program landi,je to jasné.V ladi je vysvětleno zcela běžně a stručně tak 30% mluvnice (v podstatě jen to nejzákladnější) a nejsou zde žádné testy,úkoly aj.Pouze fotokvízy,které ale projdete za pár dní.To,co umí help for english je neskutečné a hlavně zadara! Zkoušení v landi je okopírovaný program T-lexikon,který se dá zdarma stáhnou na slunečnici (dají se stáhnout i už hotové slovníky do lexikonu,což Landi nemá,tam je pár slovíček nastavených a ostatní slovníky si musíte vyrobit sami).Jedinou předností Landi jsou slovíčka na ploše,která se neustále mění ve vámi zvoleném intervalu.To udělat neumím.Tedy,obrázky využívá Landi z google obrázky,takže najít si obrázek,zkopírovat ho,připsat k němu slovíčko a uložit na plochu nebo do vlastního souboru není problém,jenom to jejich měnění neumím.Takže to shrnu:pokud si nastavíte T-lexikon a pustíte help for english,máte Landi zdarma.O licenci Landi už mluvit jistě nemusím.A na závěr pár internetových stránek,keré vám ZADARMO pomůžou naučit se jazyk a zároveň vás to bude bavit.Nuda na Landi je totiž to,co mi vadí nejvíc.WWW.E-academy.cz nebo WWW.anglictinacz.com nebo WWW.speakenglish.co.uk nebo WWW.bbc.co.uk.Landi nabízí za cenu nové mercedesu starého ojetého trabanta.Za cenu Landi si dejte raději někde dobrou večeři a budete mít mnohem lepší pocit a více zážitků.

Landi Angličtina 11 komplet - začátečníci, středně pokročilí

Landi Angličtina 11 komplet - začátečníci, středně pokročilí

Ověřený zákazník Jazykový obchod Ověřený zákazník

Přidáno: 19. listopadu 2014

Zakoupeno v Jazykový obchod

S tímto produktem jsem spokojen a vřele doporučuji. Děkuji.

Naslouchej a hrej si

Naslouchej a hrej si

Ověřený zákazník www.logopedie-vendy.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. října 2014

Zakoupeno v www.logopedie-vendy.cz

líbí se mi, teprve ho musíme pořádně s dětmi vyzkoušet

OKO Cesty ke hvězdám

OKO Cesty ke hvězdám

Ověřený zákazník Luxor.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. října 2014

Zakoupeno v Luxor.cz

• Je to skvělá publikace, znám z dřívějška papírovou s historií do r, 1975. Jako multimediální encyklopedie výborné, pouze v dnešním mediálním světě by to chtělo spíš už HD rozlišení.

Ucelený pohled na problematiku od kvalifikovaného autora a sqělého ilustrátora

OKO (12 CD-ROM)

Tell me More Kids Angličtina 1 - 3

Tell me More Kids Angličtina 1 - 3

Přidáno: 9. srpna 2014

• Hodně slovíček, hezká grafika
  • Rodič s menším dítětem a starší dítě musí mít pevné nervy na neustále stejně trapné a vyrušující vstupy postav papouška a vědce. Když je přerušíme mezerníkem, kousne se obrazovka a stejně je slyšíme až do konce. Pokud by tyto postavy šly úplně vypnout, bylo by to skvělé. Protože v každé místnosti jsou stejné úkoly akorát s jinými slovíčky a oni neustále znovu a znovu vysvětlují co máme dělat a mimo to během čehokoli přerušují s hloupými stále se opakujícími vtípky.

Jen pro rodiče malých dětí a starší děti s nervy jako ocelová lana. Drahé - cena neodpovídá kvalitě - v každé místnosti domku stále ty stejné úkoly.

LINGWA slovní zásoba Němčina

LINGWA slovní zásoba Němčina

Přidáno: 5. srpna 2014

• zpracování programu
  • tento program je v plné verzi zcela nepoužitelný..obsahuje obrovské množství hrubých chyb jak ve slovíčkách, tak hlavně ve frázích..
  • platit za něco co vás učí zcela špatné slovíčka, nebo dokonce i fráze je opravdu k pláči
  • dokonce žádali o zaslání jaké špatné slovíčka program obsahuje, aby si to zcela pohodlně opravili
  • program byl prý kontrolován rodilým němcem, který nejspíš němčinu neovládá :/ :D

Program by byl naprosto úžasný, kdyby neobsahoval takové množsví hrubých chyb. Při učení slovíček jsem musela mít vždy po svém boku přítele, který je rodilý mluvčí, aby mě na špatné slovíčka upozorňoval. Těžko se pak z hlavy dostává špatně naučené slovíčko, nebo fráze.

LANGMaster Italština ESPRESSO

LANGMaster Italština ESPRESSO

Ověřený zákazník Elektronicke-prekladace.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. července 2014

Zakoupeno v Elektronicke-prekladace.cz

Produkt jsem zatím vyzkoušela ve "zkušební" nabídce bez možnosti využít funkce slovníku atd. Instalaci budu provádět v příštím týdnu.

Přidáno: 18. června 2014

• Pěkný slovník s výslovností a mnoha příklady.
  • Nefungovala aktivace ve Windows 8.1!
  • Z technické podpory odpověděli na můj e-mail až po dvou dnech a jejich rada mi stejně byla na nic.
  • Ve slovníku je ve skutečnosti menší počet hesel, než kolik uvádí na svých stránkách!

Slovník je pěkně zpracovaný, obsahuje hodně příkladů a výslovnost jednotlivých slovíček. Bohužel ve Windows 8.1. nefungovala aktivace, takže mi tam slovník byl k ničemu. Zajímavé bylo, že ve Windows 7 aktivace proběhla bez problémů. Přitom na stránkách Lingea je uvedeno, že slovník je určený i pro Windows 8.1. Oba operační systémy byly samozřejmě legální a aktualizované. Taky mě dost naštvalo, že na svých stránkách uvádí, že slovník má 115000 hesel, ale přímo ve slovníku je napsáno, že obsahuje pouze 58000 hesel! Doporučuji slovník nekupovat a spíš používat nějaký on-line slovník. Byly to vyhozené peníze.

Ottova encyklopedie Česká republika (CD-ROM)

Ottova encyklopedie Česká republika (CD-ROM)

Ověřený zákazník ABZ.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Alza.cz

Dobrý základ.

Přidáno: 11. května 2014

• nabidka synonym
  • příklady užití slov ve větách
  • NEFUNGUJE!

Po zakoupeni produktu mi nefungovala aktivace, jak automaticka tak manualni. Po mesici pouzivani program prestal zcela fungovat protoze neni aktivovan. Podpora Lingea zatim zcela ignoruje moje emaily. Pouzivam Mac OS.

Technický slovník italsko-český

Technický slovník italsko-český

Ověřený zákazník Superknihy.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. května 2014

Zakoupeno v Superknihy.cz

• Více slov oproti původnímu technickému slovníku.
  • Nenašla jsem všechny technické výrazy, které jsem potřebovala. Ale to je problém všech slovníků, zejména v italštině.

Patrně jediný technický slovník z italštiny. Dobře se v něm vyhledává.

Maturita bez obav 3.

Maturita bez obav 3.

Ověřený zákazník POPRON.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. května 2014

Zakoupeno v POPRON.cz

produkt snad pomůže synovi při maturitě

Maturita bez obav Komplet

Maturita bez obav Komplet

Ověřený zákazník POPRON.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. května 2014

Zakoupeno v POPRON.cz

dobrý trénink

Přidáno: 2. dubna 2014

• Dvakrát přeinstaluješ počítač a můžeš to vyhodit

nedoporučuji

Easy Language Francouzština

Easy Language Francouzština

Ověřený zákazník SW.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. dubna 2014

Zakoupeno v SW.cz

• grafika, srozumitelnost mluvčího
  • V programu chybí celé věty.
  • Např.: Ahoj, jak se máš?
  • Mám se dobře.
  • Mohu tě pozvat na večeři?
  • Rád půjdu, přijedu pro tebe v 18:00h novým červeným autem. Atd.
  • Při vepsání vlastních slov, je mluvčí neřekne.
  • Nelze program aktualizovat a tím jej zdokonalovat.

Jsem řidič z povolání a trávím hodně času ve Francii. Nemohu chodit na výuku Francouzštiny, proto hledám nějaký program podle kterého bych se sám aspoň trochu naučil a domluvil.
Program funguje, mám za to, že obsahuje málo slovíček.

Zobrazuji 121 - 140 ze 333 recenzí 1...5 6 [ 7 ] 8 9...17