Nejnovější recenze ze sekce Výukové aplikace

Zábavná čeština v ZOO

Zábavná čeština v ZOO

Přidáno: 20. prosince 2010

• výborná hra
  • doporučuji všem
  • nemám nic proti

dá se hodně procvičit čeština

TS Botanika 1 - Vybrané čeledi dvouděložných rostlin - single

TS Botanika 1 - Vybrané čeledi dvouděložných rostlin - single

Ověřený zákazník Aukro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. prosince 2010

Zakoupeno v Aukro.cz

• bezkonkurenční cena,velmi rychlé dodání nevybaleného produktu,velká spokojenost

jsem velmi spokojen

Ověřený zákazník Elektrodirect.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. prosince 2010

Zakoupeno v Elektrodirect.cz

Mám velkou radost,že se Veselá matematika objevila v prodeji.Je to výborná pomůcka pro děti,které si nenásilnou formou procvičí matematiku.Nikdy jsem si nemyslela,že se děti budou o matematiku přetahovat.

Maturita bez obav Komplet

Maturita bez obav Komplet

Ověřený zákazník POPRON.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. prosince 2010

(naposledy upraveno 16. prosince 2010)

Zakoupeno v POPRON.cz

• Je to dobrá příprava na maturitu
  • nic nevím

Je to v pořádku

Ověřený zákazník Pekro Ověřený zákazník

Přidáno: 10. prosince 2010

Zakoupeno v Pekro

• Asi nejlepší slovník na trhu. Verze i pro Linux.
  • Problematická instalace pod Linuxem (OpenSuse 11.2)

Lepší slovník než online slovníky. Verze pro Linux vyžaduje starou libstdc++-libc6.2-2.so.3 a zvuk využívá OSS. Třeba spouštět pomocí ALSA wrapperu aoss.

Přidáno: 7. prosince 2010

• Děti se naučí matiku.
  • Nevím.
  • Nevím.

My ho máme ve škole je to dobrý super děti na tom pořád hrají ....

Je tam matika.

ano doporučily------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ověřený zákazník Top Top Ověřený zákazník

Přidáno: 12. listopadu 2010

Zakoupeno v Top Top

• Nejlepsi elektronicky slovnik co jsem videl a pouzival. Podle me nema konkurenci.
  • Zadne

Cena je vyssi ale plne odpovida. Kvalita a rozsah je bezkonkurecni. Zkusenost s predchozimi slovniky me utvrdila, ze tohle bude dobra koupe, nelituju a navic jsem nadmiru spokojen.

LANGMaster Angličtina pro děti

LANGMaster Angličtina pro děti

Ověřený zákazník iPOPULAR.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 30. října 2010

Zakoupeno v iPOPULAR.CZ

• produkt pro děti
  • děti musí vyslovovat úplně přesně jako přednášející hlas a to se jim nemůže, vzhledem k akcentu přednášejícího, v žádném případě podařit.

děti mají problém dokončit jakoukoli úroveň

LANGMaster Němčina EXPRESS

LANGMaster Němčina EXPRESS

Ověřený zákazník Originalky.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. října 2010

Zakoupeno v Originalky.cz

• Tento produkt je pro mírně pokročilé němčináře a ne pro začátečníky, jak ho Langmaster nazývá. Hodně cvičení, hodně poslechu.
  • Občas nepřehledné, málo vybavený slovník.

Vzhledem k ceně, která byla na serveru Originálky.cz, jsem spokojen. Za cenu, která je běžně na trhu bych byl zklamán.

Alík - Můj první slabikář

jjjjj

ATF - psaní všemi deseti 8.4

ATF - psaní všemi deseti 8.4

Přidáno: 24. září 2010

(naposledy upraveno 30. září 2010)

• Pěkná grafika a odborné texty

Dobrý program

Přidáno: 31. července 2010

• Najdete zde mnoho výrazů
  • Hodí se spíše pro domácí použití.
  • Díky svému velkému formátu není vhodný příliš na cesty.

Tento velký slovník vlastním, koupila jsem si ho kvůli studiu. Zatím mě nikdy nezklamal. Počet slovíček je zde opravdu velký, takže není potřeba dokupovat další slovník. Díky své velikosti je však lepší, aby jste ho nebrali s sebou na cesty, jelikož je dost velký a těžký.

Přidáno: 31. července 2010

• Kvalitní slovník, který se vždy hodí mít
  • kromě slovíček také mnoho gramatických údajů
  • Slabý papír

Se slovníky firmy Lingea mám velmi dobré zkušenosti. Tento slovník je velice potřebná a užitečná věc pro všechny, kteří se chtějí naučit skutečně dobře anglicky. Velkou výhodou podle mě je opravdu velká škála různorodých slovíček, najdete tu skutečně snad úplně všechny slova, která by se mohla někdy hodit. Oproti osekaným kapesním slovníkům je toto učiněný poklad. V malých slovnících totiž ani zdaleka nejsou všechna slovíčka a občas se stane, že potřebné slůvko prostě nenajdete a problém v konverzaci nastává. Tento slovník bych chtěla doporučit hlavně proto, že obsahuje také velké množství gramatiky – najdete zde několik stran s již vytvořenými frázemi, které můžete ihned použít – např. fráze vhodné při používání v restauraci, na tržnici, zdvořilostní fráze a také je tu samozřejmě vysvětleno, jak se tvoří časy přítomné, budoucí, minulé, předminulé atd… prostě veškerá problematika anglického jazyka. Nepravidelná slovesa zde také najdete. Slovník skutečně doporučuji, užitečná věc, která se neztratí!

Ověřený zákazník SW.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. července 2010

(naposledy upraveno 28. července 2010)

Zakoupeno v SW.cz

• Asi nejlepší slovník na trhu.. Sháněla jsem elektronický slovník a když i můj učitel na VŠ, který je původem z Ameriky, nám doporučil Lexicon, tak volba byla jasná.. Jsem z něj naprosto nadchnutá, je opravdu úžasný!

Ottova encyklopedie Česká republika (CD-ROM)

Ottova encyklopedie Česká republika (CD-ROM)

Ověřený zákazník Knihkupectví Barvič a Novotný Ověřený zákazník

Přidáno: 27. července 2010

(naposledy upraveno 27. července 2010)

Zakoupeno v Knihkupectví Barvič a Novotný

• Encyklopedie oproti knižnímu vydání zabírá méně místa, je levnější a přitom z ní získám stejné množství informací
  • Kniha je přece jenom kniha :-) Ale věřím, že tato koupě nebyla špatné rozhodnutí

Byl to dárek a potěšil, takže si myslím, že bych ho mohla doporučit.

PC Translator V2010 (GB+D+R+F+SP+ I) + Language Teacher (GB+D+RUS+F+ ESP+I)

PC Translator V2010 (GB+D+R+F+SP+ I) + Language Teacher (GB+D+RUS+F+ ESP+I)

Ověřený zákazník IT trade.eu Ověřený zákazník

Přidáno: 26. července 2010

(naposledy upraveno 26. července 2010)

Zakoupeno v IT trade.eu

• Jednoduché a přehledné ovládání ,
  • Až propastné rozdíly v úrovni a kvalitě překladačů a slovní zásobě , například mezi FR a GB . Zatímco překladač v jazyce anglickém jakž takž funguje a věty jsou po nějakých úpravách srozumitelné a dávají smysl , v překladu do a z jazyka FR , je to tragedie , překlady zpravidla v infinitivech , nevhodná synonyma a pod. Obdobné je to i v I a SP .

Kdyby jsem to býval byl věděl , tak by jsem sem nechodil . . . .

Cesta kolem světa za 80 dní

Cesta kolem světa za 80 dní

Ověřený zákazník Tři oříšky Ověřený zákazník

Přidáno: 14. července 2010

(naposledy upraveno 14. července 2010)

Zakoupeno v Tři oříšky

• Pěkně provedená stolní hra pro děti i dospělé podle velmi atraktivního konkrétního námětu.

Hru jsem potřeboval jako doplněk k vlastní celotáborové hře Cesta kolem světa za 80 dní, bude se však hodit i na další akce. Hra není přehnaně složitá, vhodná i pro menší děti, navíc se díky ní možná podaří přimět některé dítě, aby si přečetlo knihu, podle níž je hra vytvořena.

Deseti prsty 3 PC

Deseti prsty 3 PC

Přidáno: 8. května 2010

• Skvělý software, který zaručí, že psaní všemi se naučíte téměř hned
  • Nevyplatí se koupit v době, kdy jsou téměř stovky k dostání na internetu zdarma

Otázkou je, jestli má člověk v dnešní době, kdy je na internetu spousta freeware deseti prsty programů se vyplatí vůbec utrácet osm stovek za podobný software. Podle mne základy psaní deseti se vyplatí koupit až člověk bude mít určité dovednosti, základy se vyplatí stáhnout a potom se člověk může dále zdokonalovat. Osobně se právě teď učím psát všemi deseti na freewaru a o koupi tohoto programu dost uvažuji. Stále píši desti prsty, protože to je pro mne pohodlnější, ale díky sofistikovaným aplikacím se stále zlepšuji. Stačí se podívat na internet a člověk zjistí, jakou rychlostí píše normálně a jakou rychlostí by mohl psát, kdyby se naučil psát všemi deseti. Ze začátku se sice píše pomaleji, ale časem získá člověk přehled a začne se dramaticky zrychlovat... Nehledě k tomu, že v dnešní době se v zaměstnání požaduje psaní všemi deseti !!

Přidáno: 6. dubna 2010

• Spousta skvělých funkcí a vylepšení proti minulé verzi
  • Poměrně vyšší cena, za kterou seženete kvalitní tištěný slovník, který ovšem nenabídne doplňkové funkce

Velký slovník od Lingei mám v předešlé verzi a moc mě potěšilo, že vyšla verze nová, která má řadu nových funkcí jako vylepšené vyhledávání či našeptávátko, které v předchozí verzi honě chybělo. Obsahuje ohromné množství hesel, významů, vazeb a příkladů a orientace v něm je velmi jednoduchá a intuitivní. Lexicon vyhledá správné heslo bez ohledu na to, v jakém tvaru bylo vloženo a dokonce pokud neznáte psanou podobu slova, máte poměrně velkou šanci, že vám jej program nabídne podle fonetického přepisu. Dobré je rovněž fulltextové vyhledávání, které najde dané slovo i v různých spojeních.
Rovněž je možné zobrazit všechny gramatické tvary slov a co se mě osobně velmi líbí, je slovník synonym nebo antonym.

Hejbejte se kosti moje

Hejbejte se kosti moje

Přidáno: 13. března 2010

(naposledy upraveno 13. března 2010)

• ROZU
  • MAME